Volné pozice na Ministerstvu spravedlnosti

Ministerstvo spravedlnosti nabízí pozice ve služebním poměru, které se řídí zákonem o státní službě (č. 234/2014 Sb.), a v pracovním poměru podle zákoníku práce. Mimoto umožňujeme odborné stáže studentům vysokých škol.

Mezi základní rozdíly služebního poměru od pracovního patří šestiměsíční zkušební doba a povinnost složit úřednickou zkoušku z oboru služby systemizovaném na služebním místě (např. legislativa a právní činnost nebo informační a komunikační technologie) do jednoho roku od nástupu. Do úspěšného vykonání úřednické zkoušky je služební poměr na dobu určitou. Státní zaměstnanci mají nárok čerpat služební volno k individuálním studijním účelům v rozsahu šest dnů v kalendářním roce, což zaměstnanci hojně využívají právě k přípravě na úřednickou zkoušku.


Volné pozice ve služebním poměru

Služební pozice: Vyvěšeno do:
Vrchní ministerský rada – expert na národní úrovni v rámci předsednictví ČR v Radě EU v Kanceláři člena vlády – 4 služební místa20.10.2020
Ministerský rada v oddělení soudních znalců a tlumočníků odboru insolvenčního a soudních znalců2.10.2020
ministerský rada v oddělení veřejných zakázek odboru právního23.9.2020

Volné pozice v pracovním poměru

Pracovní pozice: Vyvěšeno do:
Placená stáž pro studenty právnických fakult
Koordinační, projektový a programový pracovník odboru evropských programů a dotací30.9.2020
Vrchní ministerský rada v oddělení metodiky a kontroly střetu zájmů odboru střetu zájmů a boje proti korupci30.9.2020

Odborné stáže

Stáž:

Kontakt

Chybí Vám důležitá informace, nebo byste rádi věděli více? Neváhejte nás kontaktovat! Ozveme se Vám jakmile to bude možné.

Odeslat